Velkoformátové dlažby a obklady

Znepříjemňuje Vám život množství spár ve Vaší koupelně? Zdá se Vám, že je koupelna neustále znečištěná a působí staře? Přáli byste si luxusní koupelnu, která nevyjde nikdy z módy?

Pokud jste jedni z těch, kteří se domnívají, že velké formáty obkladů a dlažeb jsou určeny pouze do velkých koupelen a do těch menších se nehodí, tak právě Vás vyvedeme z omylu. I v malé koupelně můžete použít obklady a dlažby velkých formátů a výsledek bude vypadat skvěle!
Ani pro obložení malé koupelny se nemusíte bát použít velké obdélníky i čtverce 30x60 cm, 20x50 cm, 45x45 cm, 60x60cm a další podobné velikosti. Velkoformátové obklady prostor sjednotí a opticky zvětší. Koupelna tak nebude rozdělena častými spárami. Nejenže velký formát působí elegantně, luxusně a opticky zvětší prostor, menší počet spár navíc omezí místa k usazování nečistot, bakterií a plísní.
Často se i na obklad stěn používají dlažby a naopak (výhoda sérií). Díky sériím končí dolaďování dlažby k obkladu a obráceně. Navíc dlažby bývají v mnoha případech již retifikovány (rett.) - hrany výrobku jsou upraveny zabroušením na přesný rozměr s minimální odchylkou v rozměru mezi jednotlivými kusy. To umožňuje pokládat dlaždice velmi blízko sebe a dosáhnout tak co nejmenších spár. Koupelna díky retifikaci působí čistě a celistvě.

Velkoformátové obklady jsou na trhu největším trendem. Nejedná se ale o módní záležitost, která za pár let skončí. Velké formáty zůstanou, změny se budou týkat neustále nových vzhledů.

VANEA Vám nabízí obrovské množství obkladů i dlažeb velkých formátů využitelné do malé i velké koupelny, nebo do jiných prostorů.

BORA

Bora1

CROSSROADS

Crossroads

DARK SHINE

Dark shine

CEMENT IT

Cement it

STONEWAY

Stoneway 2

RAIN STONE
Rain stone 
A mnoho dalších ...

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.