Luxus pro všechny - Imitace mramoru

Milujete luxusní designe mramoru? Snili jste tom, že mramor bude jednou zdobit Vás byt či dům? Po zjištění ceny přírodního kamene jste si nákup rychle rozmysleli? Máme pro Vás řešení! 

Díky moderním technologiím a materiálům si může luxus v bytě dopřát téměř každý z nás. Pravý mramor nahrazujeme keramickými obklady a dlažbou s imitací mramoru. Výhodou imitace není jen cenová dostupnost produktu, ale také jeho odolnost. Přírodní kámen je poměrně citlivý a při kontaktu s červeným vínem a jinými agresivními potravinami u něj dojde k poleptání povrchové části. U keramické varianty k žádnému poškození nedojde a lehce ji můžeme vyčistit. 

Mramorová dlažba dodává halám, chodbám i pokojům luxusní a elegantní vzhled. Náramně vypadá hlavně ve větších prostorách. Do frekventovaných prostor doporučujeme matný povrch, nedojde tak k žádné ztrátě lesku a poškrábání povrchu. Do méně frekventovaných prostorů, kde dlažba nebude ve styku s ostrými částicemi z venku, můžeme doporučit dlažbu s imitací lesklého mramoru. Povrch se nepoškrábe a tak neztratí na lesku. 

Divina

Jednou z dlažeb s imitací mramoru kterou Vám nabízíme je dlažba DIVINA! Nyní je u nás dostupná ve více odstínech a za akční cenu: 599,-/m2!

Divina 2

Zvažujete jak by dlažba a obklad s imitací mramoru vypadali v koupelně? Jak jinak než luxusně, díky lesku opticky zvětší prostor a dodá Vaší koupelně eleganci ve stylu lázní.
Přesvědčí Vás další obrázek ,,mramorové" koupelny ze série DIVINA.

Divina 3

 
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.