Novinky

VELKÝ VÝBĚR DLAŽEB NA TERČE IHNED K DISPOZICI

Již čtvrtým rokem dovážíme dlažbu na terče. Přijďte si vybrat ze stále širší nabídky materiálu, aktuálně i s velmi zajímavými slevami v rámci našeho výprodeje.

Materiály zpravidla držíme skladem a to včetně terčů a příslušenství, zboží je tedy ihned k odběru.

 

PO VELIKONOCÍCH ZNOVU OTEVÍRÁME

Od úterý 14.4. se nás Vás opět těšíme ve standardní otevírací době PO - SO 9:00 - 17:00. Přijďte si vybrat svou novou koupelnu nebo zakoupit dlažbu pro vaší rekonstrukci. 

Tým VANEA

3D návrhy ZDARMA

3D návrhy pro vás zpracujeme zcela zdarma bez jakéhokoli závazku! Stačí přinést půdorys místnosti! Pak už se nechte inspirovat návrhem, který pro vás vytvoříme. 

Více informací zde: 3D návrhy ZDARMA

Příklady naší práce: 

Kliknutím na jednotlivé obrázky se Vám zobrazí série, která je v návrhu použita.

HUIKARI_VERONIKA-sprcha_4

1-CEMENTIT- sprchový kout

2-HANZLÍKOVÁ- GRANITI SPRCHA_2

1- STONEWAY_GREENWOOD- sprcha

Káťa-koupelna_disk_brown2_1

Káťa-kouplena_disk_grey+antracit (2)_1

 

 

 

Showroom Žebrák

Navštivte náš showroom v Žebráku!
Jsme tu pro Vás od pátku do soboty vždy v hodinách 9:00 - 17:00.

Adresa showroomu a prodejního skladu:
Skandinávská 997
267 53 Žebrák (Exit 34 D5)

 

Co u nás můžete vidět... 

IMGP6846logo

IMGP6740logo

IMGP6853logo

IMGP6792logo

IMGP6816logo

 

Provozní doba - léto

Od čtvrtka 5.7.2018 do neděle 8.7.2018 máme zavřeno. Budeme se na Vás těšit v pondělí 9.7.2018 v normální otevírací době. 

Váš tým Vanea

707

Luxus pro všechny - Imitace mramoru

Milujete luxusní designe mramoru? Snili jste tom, že mramor bude jednou zdobit Vás byt či dům? Po zjištění ceny přírodního kamene jste si nákup rychle rozmysleli? Máme pro Vás řešení! 

Díky moderním technologiím a materiálům si může luxus v bytě dopřát téměř každý z nás. Pravý mramor nahrazujeme keramickými obklady a dlažbou s imitací mramoru. Výhodou imitace není jen cenová dostupnost produktu, ale také jeho odolnost. Přírodní kámen je poměrně citlivý a při kontaktu s červeným vínem a jinými agresivními potravinami u něj dojde k poleptání povrchové části. U keramické varianty k žádnému poškození nedojde a lehce ji můžeme vyčistit. 

Mramorová dlažba dodává halám, chodbám i pokojům luxusní a elegantní vzhled. Náramně vypadá hlavně ve větších prostorách. Do frekventovaných prostor doporučujeme matný povrch, nedojde tak k žádné ztrátě lesku a poškrábání povrchu. Do méně frekventovaných prostorů, kde dlažba nebude ve styku s ostrými částicemi z venku, můžeme doporučit dlažbu s imitací lesklého mramoru. Povrch se nepoškrábe a tak neztratí na lesku. 

Divina

Jednou z dlažeb s imitací mramoru kterou Vám nabízíme je dlažba DIVINA! Nyní je u nás dostupná ve více odstínech a za akční cenu: 599,-/m2!

Divina 2

Zvažujete jak by dlažba a obklad s imitací mramoru vypadali v koupelně? Jak jinak než luxusně, díky lesku opticky zvětší prostor a dodá Vaší koupelně eleganci ve stylu lázní.
Přesvědčí Vás další obrázek ,,mramorové" koupelny ze série DIVINA.

Divina 3

 
 
Dárek + Sleva na nákup

Od pondělí 14. 8.2017 od nás dostanete dárek a slevu na další nákup při nákupu nad 2500,-!

Přijeďte využít zmíněnou akci k nám do prodejny v Žebráku.

Těšíme se na vás.

 

dárek

 

Foto inspirace

Nechte se inspirovat fotografiemi uvedené níže, které jsou výsledkem naší realizace.

Série CROSSROADS v odstínu antracit a grey

1_1
3_1
4a
4_1

CALACATTA

6_1

5a

 

Velkoformátové dlažby a obklady

Znepříjemňuje Vám život množství spár ve Vaší koupelně? Zdá se Vám, že je koupelna neustále znečištěná a působí staře? Přáli byste si luxusní koupelnu, která nevyjde nikdy z módy?

Pokud jste jedni z těch, kteří se domnívají, že velké formáty obkladů a dlažeb jsou určeny pouze do velkých koupelen a do těch menších se nehodí, tak právě Vás vyvedeme z omylu. I v malé koupelně můžete použít obklady a dlažby velkých formátů a výsledek bude vypadat skvěle!
Ani pro obložení malé koupelny se nemusíte bát použít velké obdélníky i čtverce 30x60 cm, 20x50 cm, 45x45 cm, 60x60cm a další podobné velikosti. Velkoformátové obklady prostor sjednotí a opticky zvětší. Koupelna tak nebude rozdělena častými spárami. Nejenže velký formát působí elegantně, luxusně a opticky zvětší prostor, menší počet spár navíc omezí místa k usazování nečistot, bakterií a plísní.
Často se i na obklad stěn používají dlažby a naopak (výhoda sérií). Díky sériím končí dolaďování dlažby k obkladu a obráceně. Navíc dlažby bývají v mnoha případech již retifikovány (rett.) - hrany výrobku jsou upraveny zabroušením na přesný rozměr s minimální odchylkou v rozměru mezi jednotlivými kusy. To umožňuje pokládat dlaždice velmi blízko sebe a dosáhnout tak co nejmenších spár. Koupelna díky retifikaci působí čistě a celistvě.

Velkoformátové obklady jsou na trhu největším trendem. Nejedná se ale o módní záležitost, která za pár let skončí. Velké formáty zůstanou, změny se budou týkat neustále nových vzhledů.

VANEA Vám nabízí obrovské množství obkladů i dlažeb velkých formátů využitelné do malé i velké koupelny, nebo do jiných prostorů.

BORA

Bora1

CROSSROADS

Crossroads

DARK SHINE

Dark shine

CEMENT IT

Cement it

STONEWAY

Stoneway 2

RAIN STONE
Rain stone 
A mnoho dalších ...

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.